Grupe

LISTA JUCĂTORILOR JUNIORI U11

Antrenor: Elvis Udrea

Nr. Crt.Numele și prenumele jucătoruluiLocalitateData naşterii
1STOIAN ANDREI LAURENȚIUBucurești15.07.2007
2BÎLBĂ NARCIS CRISTIANBucurești27.06.2007
3PĂUNA ANDREI LEONARDBucurești16.01.2007
4CIOCAN IANIS LEONARDBucurești17.08.2007
5ROȘCAN MARIUS ALEXANDRUBucurești16.05.2007
6BALCAN LUCA SAMIRBucurești28.03.2007
7BALCAN SIMON ADRIANBucurești28.03.2007
8ILIE GEORGEBucurești02.12.2007
9NIȚESCU DAVID NICOLAEBucurești14.04.2007
10CROITORU ROBERT CRISTIANBucurești20.12.2007
11BENCEA ANTONIO DRAGOȘBucurești10.03.2008
12ANTONIE RADU FLORIANBucurești20.04.2008
13GHERGHINESCU VICTOR DANIELBucurești19.10.2008
14NAIPU TĂNASE MIHAIBucurești17.01.2008
15BĂRBULESCU RAREȘ FLORINBucurești12.09.2008
16CIREAȘĂ ROBERT ALEXANDRUBucurești13.05.2008
17STÂNGĂ CRISTI ALEXANDRUBucurești28.03.2009
18ANGHEL ANDREI IONUȚBucurești01.04.2009
19TUDOR LEONARD IONUȚBucurești18.08.2009
20NEDELCU DAVID ȘTEFANBucurești15.10.2009

 

LISTA JUCĂTORILOR JUNIORI U13

Antrenor: Marian Dragulici

Nr. Crt.Numele și prenumele jucătoruluiLocalitateData nasterii
1RIZEA DRAGOȘ GABRIELBucurești24.09.2005
2BUSUIOC ALEXANDRU ATTABucurești06.02.2005
3ISTRATE ANDREI ȘTEFANBucurești06.03.2005
4NICOLAE ȘTEFANBucurești00.00.2005
5ANGHEL ANDREI MARIUSBucurești16.03.2006
6AKCA ARDA-ALEXIzmir (TUR)04.07.2005
7ROȘU CRISTIAN ALEXANDRUBucurești10.07.2005
8MIHAI ANDREI DAVIDBucurești09.12.2005
9PANAITEANU DAN ALEXANDRUBucurești10.08.2005
10PAVEL PETRE DANIELBucurești19.02.2005
11DAMIAN COSMIN MARIANBucurești03.06.2005
12BUCUR ALEXANDRU GABRIELBucurești13.12.2005
13STANCIU FLORIN RĂZVANBucurești20.09.2005
14PARASCHIV ALEXANDRU NICOLASBucurești09.09.2005

LISTA JUCĂTORILOR JUNIORI U15

Antrenor: Cristian Cimpeanu

Nr. Crt.Numele și prenumele jucătoruluiLocalitateData nasterii
1DUMITRU ROBERT IONUȚBucurești16.12.2003
2VIDEANU CRISTIAN ANDREIBucurești03.06.2003
3MINCIU ANDREI CRISTIANBucurești26.05.2003
4WANG XAO YANG LIVIUBucurești26.01.2003
5STOIAN ANTONIO GABRIELBucurești10.06.2003
6MATEI ALEXANDRU CIPRIANBucurești01.02.2003
7IANCU ALEXANDRUBucurești20.06.2003
8SECRIERU IOAN CRISTIANBucurești26.08.2003
9DEACONESCU MIHNEA IONUȚBucurești17.02.2004
10PARASCHIV EUGEN ANDREIBucurești16.01.2003
11NICOLAE THEODORBucurești17.11.2003
12RADU LIVIU ADRIANBucurești08.07.2003
13CIULEI VICTORAȘ DENISBucurești13.12.2003
14DEMETER MIHAI ADRIANBucurești08.04.2004
15CERI MUSA-CANTulcea14.06.2004
16PLUMBUITU GABRIELBucurești19.02.2004
17MALAMA IANISBucurești10.05.2004
18MIHAI MARIUS DANIEL MARIANBucurești05.03.2004

LISTA JUCĂTORILOR JUNIORI U17 – ELITA

Grupa de vârstă: 2000

Antrenor: Iulian Branzelof

Nr. Crt.Numele și prenumele jucătoruluiLocalitateData naşterii
1CRISTOFOR MIHAI LEONTINBucurești20.01.2000
2NĂSTASE FLORIN DANIELBucurești27.06.2001
3VĂCARU ALEXANDRU CRISTIANBucurești16.04.2001
4CRĂCIUN ALEXANDRU FLORINBucurești24.07.2001
5IANCU MIHAIBucurești19.04.2000
6LIXANDRU ANTONIO GABRIELBucurești20.01.2002
7MATEI EDUARD ADRIANBucurești26.03 2001
8NEGOESCU DENIS MARIANBucurești18.04.2001
9STOICHIȚĂ CĂTĂLIN FLORINBucurești23.04.2000
10GHEORGHE ȘTEFAN VALENTINBucurești16.02.2001
11ALEXE SABIN ALEXANDRUBucurești03.09.2001
12TUDOR ALEXANDRU ANDREIBucurești22.04.2000
13MĂRĂCINEANU ROBERT ALEXANDRUBucurești07.07.2002
14MIHAIU IONUȚ FILDEȘUrziceni02.01.2001
15GUGIU LUCIAN ȘTEFANBucurești30.03.2001
16ARCAN IONUȚ PETRICĂBucurești11.01.2002
17IONIȚĂ DRAGOȘ ANDREIBucurești06.09.2001
18ALEXE ROBERTO IULIANBucurești19.06.2001
19PISĂU ALEXANDRU ANDREI HAGIBucurești30.04.2001
20CRĂCIUN ROBERT CRISTIANBrăila18.09.2000
21MATEIANU CLAUDIU MARIANBuftea01.04.2000

LISTA JUCĂTORILOR JUNIORI U19 – ELITA

Antrenor: Florin Dragan

Nr. Crt.Numele și prenumele jucătoruluiLocalitateData naşterii
1BURLUI ANDREI VASILETg. Secuiesc20.01.2000
2CIOBANU HORIABucurești18.07.2000
3VARGA TEODOR ALINTulcea15.02.2000
4MANDRAGIU ANTONIO LIVIUMalaga (SPA)19.07.2000
5DIALLO FRANCIS PATRICKBucurești23.05.2000
6PETRACHE ANDREI GELUBucurești06.06.2000
7IONIȚĂ ALEXANDRU IONUȚBucurești06.06.2000
8TĂNASE CĂTĂLINBucurești18.01.2000
9PENA MIHAI ALEXANDRUDrobeta Turnu Severin08.01.2000
10MĂRGĂRIT BOGDAN ANDREIBucurești31.05.2000
11RĂDUC ANDREI VLĂDUȚVaslui06.03.2000
12DOBRESCU GABRIELBucurești21.10.1999
13NEACȘU ROBERT CORNELUrziceni30.01.2000
14DUMITRESCU ROBERT LEONARDOBucurești03.06.1999
15ȘTEFĂNESCU DENIS CRISTIANBucurești04.08.2000
16CIULIN FLORIN AURELBucurești08.03.2000
17GHEORGHE CRISTIANBucurești19.08.2000
18ȚICĂMUCĂ ROBERT LUCIANGalați19.06.1999
19PĂLĂDOIU GIOVANI IONUȚBucurești13.07.1999
20RĂDUCANU GEORGE VALENTINBucurești25.07.2000

Director Centru de Copii si Juniori: Marin BARBU
Metodist Coordonator: Duras MIHAI
Preparator Fizic: Stelu ISAC
Scouter: Ion DUMITRU
Antrenor U19 Elita: Florin DRAGAN
Antrenor U19 National: Dumitru GRIGORE
Antrenor U17 Elita: Iulian BRANZELOF
Antrenor U17 National: Iosif DAMASCHIN
Antrenor U15: Cristian CIMPEANU
Antrenor U13: Marian DRAGULICI
Antrenor U11: Elvis UDREA
Antrenor de portari: Florin IONITA